Masaże

Masaż klasyczny od lat służy ludzkości w walce z napięciem w okolicy pleców i innych części ciała. Jest to zabieg poprawiający ukrwienie okolicy masowanej co doskonale wpływa na rozluźnienie i poprawę elastyczności mięśni oraz odżywienie skóry. Likwiduje powstałe w wyniku przeciążenia organizmu bóle mięśni, karku, szyi, barków, głowy, kręgosłupa, poprawia samopoczucie, rozluźnia, przywraca równowagę ciała, poprawia ogólną kondycję organizmu, przywraca chęć do działania.

Masaż świecą

Masaż świecą – masaż woskiem aromatycznej świecy to znakomity sposób na odprężenie i relaks. Polecany przede wszystkim osobom zmęczonym, które zmagają się ze stresem. Korzyści z poddania się masażowi świecą są ogromne nie tylko dla psychiki lecz także dla skóry. Staje się ona elastyczna, miękka w dotyku, jedwabiście gładka i otulona przyjemnym aromatem. Skóra jest o wiele bardziej nawilżona, odżywiona, ukrwiona i promienista. Masaż świecą przynosi ukojenie dla suchej, pozbawionej witalności skóry. zapewnia głębokie rozluźnienie i uspokojenie poprzez likwidację napięcia w ciele.

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny w fenomenalny sposób działa na mięśnie rozluźniając je, co daje efekt relaksu i odprężenia, wprowadzając w stan ogólnego dobrego samopoczucia i zadowolenia, ponieważ po jego wykonaniu podnosi się poziom endorfin w organizmie.